Provozní vedoucí úklidu / Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

FirmaBLANKYT PLUS spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 25 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Nástup možný ihned. Místo výkonu práce Valašské Meziříčí a okolí.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Provozní a administrativní zodpovědnost za úklidové služby u vybraných zákazníků
- Kontrola úklidových služeb u svěřených zakázek
- Vedení týmu pracovníků
- Jednání se zástupci zákazníků
- Koordinace náboru nových zaměstnanců a zástupy za pracovníky
- Zajištění zásobování úklidovými prostředky a pomůckami (rozvoz)
- Administrativní práce spojená s provozem (docházky, podklady pro mzdy, dodací listy atd)
- Kontroly dodržování smluvních harmonogramů a četností
POŽADUJEME:
- ŘP sk. B - podmínkou
- Pečlivost a samostatnost
- Uživatelskou práci na PC, znalost Helios výhodou
- Schopnost samostatně si organizovat práci
- Zkušenosti s vedením týmu lidí
- Zkušenosti se skladovým hospodářstvím výhodou
- Časová flexibilita a schopnost jednat samostatně
- Znalosti v profesionálním úklidu výhodou
NABÍZÍME:
- motivační finanční bonusy
- možnost částečné práce na home office
- pravidelný systém školení a vzdělávání
- volitelné firemní benefity
- skvělou kávu v naší kanceláři
- předpokládaný termín nástupu: ihned / dohodou
PRVNÍ KONTAKT: emailem na adresu [email protected], telefonicky na čísle 778 060 018.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Apolla 84, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, 75701, Česko
mzda, plat (hrubý):od 25 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2025

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:BLANKYT PLUS spol. s r.o., IČ: 61946508
datum zveřejnění nabídky práce:25. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Milena Dostálová, personalistka
telefon:778 060 018
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma BLANKYT PLUS u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 25 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: U Apolla 84, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, 75701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 03. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.